Poděkování za sezónu 23/24

Závěrem ročníku 2023/2024 bychom rádi poděkovali všem lidem podporující náš klub.

Milí rodiče, fanoušci, partneři, příznivci, hráči

rádi bychom vám poděkovali za vaše úsilí a důvěru v této sezóně. I přes to, že některé chvíle nebyly podle úplných představ, stáli jste na naší straně a podporovali náš tým, čehož si velmi ceníme. I díky vám jsme se tak během dvou společných let snažili vytvářet co nejpozitivnější energii, která nám všem vytvářela úsměv na tváři.

Zároveň bychom moc rádi poděkovali lidem, kteří byli součásti této hezké cesty, avšak jejich následné kroky vedou jiným směrem. Asistent trenéra Ondřej Bačo odchází k dorostu MFK Chrudim, kondiční trenér Ondřej Vencl se posouvá o patro výše k A týmu našeho klubu, fyzioterapeut Marek Pluhař směřuje k soukromé praxi. Všem přejeme hodně zdaru v jejich novém působišti a mimo fotbalových aktivitách.

Na závěr děkujeme hráčům, jelikož s jejich přispěním jsme se mohli dále posouvat a učit se novým věcem. Do jejich další etapy jim přejeme zejména hodně zdraví a pozitivní přístup v jejich fotbalovém či osobním životě.

Mějte se krásně,

Realizační tým trenérů FK Pardubice U17