A tým

S pardubickým týmem se loučí záložník David Pech

V pardubickém dresu odehrál jen jedno utkání, nyní se vrací do pražské Slavie. Angažmá 22 letého záložníka Davida Pecha bylo po vzájemné dohodě ukončeno.

V posledních desítkách hodin padlo rozhodnutí, že angažmá Davida Pecha v pardubickém týmu končí. „David k nám přišel po zranění kolene, které se mu úspěšně hojí,“ vysvětluje sportovní manažer klubu Martin Shejbal. „Přesto se zatím necítí na to, aby převzal v týmu důležitou úlohu na svém postu, kterou pro něj naši trenéři připravovali. Proto jsme se dohodli, že se vrátí do svého mateřského klubu.“

David přišel na východ Čech před deseti dny, v sestavě se tak objevil jen v generálce proti MFK Chrudim. Pardubický klub přeje hráči hodně štěstí a pevné zdraví v pokračování sportovní kariéry.