Ženy A

V prvním přípravném utkání naše ženy zvítězily v Olomouci

Klasický úvodní zápas sezóny viděli diváci v Olomouci - Řepčíně. K vidění bylo plno velkých chyb, ale také řada pěkných akcí a hodně gólů.

Přátelské utkání žen 21. 7. 2024, 15:00 hř. Olomouc, Řepčín

SK OLOMOUC SIGMA MŽ - FK PARDUBICE 4:5 (2:2)
Branky: Nechvílová, Krejčí, Mandelíková, Ptaszeková, Neradová z PK

Trenér Pardubic, Kamil Kozák: Pozitivně hodnotím především produktivitu. Pět branek vstřelilo pět různých střelkyň. Když připočteme ještě další dva naše neuznané góly (z nichž jeden byl zřejmě regulérní), tak můžeme být s ofenzivní částí celkem spokojeni. Horší to bylo samozřejmě dozadu, kde se holky dopustily několika hrubých chyb, které soupeřky z brejků trestaly. Víme samozřejmě, že šlo o první zápas po delší pauze a tudíž chyby přičítáme spíše na vrub nerozehranosti hráček. Spokojenost panuje také s faktem, že se nikdo nezranil a že se do zápasu zapojily čtyři hráčky, které přecházejí z naší juniorky.

Autor článku: Kamil Kozák

Autor fotografie: Martina Sálová