V přípravném utkání výhra s Karvinou

Ve středu jsme v rámci soustředění zvítězili ve Starém Hradišti v přípravném utkání s týmem Karviné.

FK Pardubice - MFK Karviná 4:2 (1:2)

Branky: 2x Červinka Marek (Krčál Daniel, Fikejz Dominik), Tlučhoř Matěj (Miláček Štěpán), Krčál Daniel (Klusoň William)

Sestava: Fikejz Dominik, Dvořák Štěpán - Bidlo Filip, Sládek Tadeáš, Krčál Daniel, Vitáček Štěpán, Bednář Marek, Lachman Tomáš - Tlučhoř Matěj, Štěpánek David, Švec Dominik, Červinka Marek, Klusoň William, Kaplan Damián, Krajíček Denis - Janko Tomáš, Mocanu Samuel

Hodnocení utkání:

V rámci soustředění jsme se utkali, netradičně mimo místo soustředění, ve Starém Hradišti, s týmem Karviné. Utkání jsme nezačali šťastně a už v první minutě jsme inkasovali branku. Poté jsme byli lepším týmem, dá se říct celý zápas, ale paradoxně jsme to byli opět my kdo jako další inkasoval - po špatně bráněném rohu a malém důrazu. Celý zápas jsme se snažili hrát trpělivě, kombinačně, někdy se nám to dařilo lépe někdy ne. Každopádně klukům patří pochvala právě za zmíněnou trpělivost a za to, že i přes spoustu neproměněných šancí jsme dokázali po dobrém výkonu najít cestu k vítězství. Velká pochvala patří krajním obráncům, kteří hlavně ve druhém poločasu pochopili co po nich chceme a dostávali se do nebezpečných situací. Děkujeme rodičům za podporu a budeme se soustředit na další tréninky a utkání.