A tým

Po reprezentační pauze přivítáme v CFIG Areně Olomouc, prodej vstupenek zahájen!

V sobotu 14.9. 2024 se hráči okolo trenéra Jiřího Saňáka představí na domácím stadionu proti SK Sigma Olomouc. Utkání 8. kola Chance Ligy má úvodní výkop v 16:00 hodin a Pardubáci znovu budou potřebovat vaši podporu z tribun. Prodej vstupenek odstartoval v pondělí v 10:15 hodin.

ONLINE PRODEJ VSTUPENEK PROBÍHÁ ZDE!

Další domácí zápas Chance Ligy se blíží. Po reprezentační přestávce vyzveme v CFIG Areně olomouckou Sigmu. Úvodní výkop utkání je naplánován na sobotu 14.9. v 16:00 hodin. Přinášíme vám nyní harmonogram prodeje vstupenek na tento duel 8. kola Chance Ligy.

HARMONOGRAM PRODEJE VSTUPENEK NA SK SIGMA OLOMOUC:

• V pondělí 2.9. v 10:15 hodin odstartoval předprodej vstupenek pro majitele klubových eFKaret na sezónu 2024/25 (ten je realizován pouze v online prodeji).
  • Předprodej pro veřejnost bude zahájen ve středu 4.9. od 10:15 hodin.

Autor fotografie: Matyáš Novák