B-tým

Gól za stovku - charitativní akce B-týmu!

Pardubický B-tým odehraje tuto sobotu další zápas ČFL. Od nové sezóny běží zajímavý projekt, který se s naší rezervou váže. Za každý vstřelený gól hráčská kabina juniorky FKPCE přispěje stokorunou. Co bude s penězi na konci sezóny?

Za každý gól v mistrovském utkání daruje hráčská kabina B-týmu 100 Kč. Vybrané peníze následně poputují na dobročinné účely. A kam přesně peníze půjdou? To se dozvíme na konci sezóny, kdy si sami hráči vyberou, komu získané finanční prostředky poskytnou. Případně využijí nápadu z řad veřejnosti.

V aktuální sezóně rezerva Východočechů vstřelila ve čtyřech dosavadních duelech už 6 gólů, v pomyslné kase je tedy v tuto chvíli 600 Kč.

Příští zápas odehrají hráči okolo trenéra Dušana Žmolíka v domácím prostředí stadionu Pod Vinicí už tuto sobotu v 10:15 hodin proti Chlumci nad Cidlinou.

Pánové, děkujeme za skvělou myšlenku a přejeme spoustu vstřelených branek!