Výsledky z OM a KM

V týdnu jsme odehráli zápas Okresní miniligy proti Nemošicím a v neděli jsme uspořádali první kolo Krajské miniligy v Rybitví.

Výsledek z Okresní miniligy

FK Pardubice – SK Nemošice 34:2

Góly: 9x Petrus, 6x Holek, 5x Bartoška, 4x Krčál, 3x Novosád, 3x Bis, 3x Malina, Mezera

Sestava: Pelíšek Lubor – Novosád Theodor, Mezera Bedřich, Bis Mikuláš – Bartoška Daniel, Krčál Filip – Holek Tomáš, Petrus David, Malina Šimon

Sestřih zápasu: https://www.youtube.com/watch?v=AwiLogUgdiY

Výsledky z 1. kola KM

Červený tým byl složen z hráčů kategorie U10 a U11, což bylo trochu znát na váznoucí spolupráci. Hráči se prosazovali převážně individuálně, ovšem dokázali předvést i pěkné kombinační akce. Nejistě působila naopak obrana, kde jsme pravidelně dopláceli na absenci rychlosti a individuální ztráty.

Bílý tým byl tvořen čistě hráči kategorie U10. Spolupráce tak působila mnohem ladněji. S Lanškrounem a Žamberkem jsme byli vyspělejší po všech herních stránkách, naopak v duelu s Chrudimí nám chyběl důraz, který se v součtu stal rozhodujícím.

FK Pardubice „Červená“: Stehlík Patrik – Linha Ondřej, Savchuk Igor, Bis Mikuláš – Dominik Pešek, Krčál Filip – Valenta Matěj, Lédl Tobiáš, Malina Šimon

FK Pardubice „Bílá“: Pelíšek Lubor – Novosád Theodor, Mezera Bedřich, Špinka Adam – Bartoška Daniel, Holek Tomáš – Borovička Jan, Petrus David, Peška Adam, Bondor Toby

FK Pardubice „Červená“ – MFK Chrudim 3:10

(2x Lédl, Savchuk)