A tým

Blíží se domácí duel s Teplicemi, prodej vstupenek zahájen!

V sobotu 28.9. 2024 se Saňákova parta postaví v CFIG Areně proti Teplicím. Toto utkání 10. kola Chance Ligy startuje v 16:00 hodin a červenobílí opět budou potřebovat podporu pardubických fanoušků přímo z tribun! Předprodej vstupenek byl zahájen v úterý v 10:15 hodin, celý harmonogram prodeje vstupenek přinášíme v následujících řádcích.

ONLINE PRODEJ VSTUPENEK PROBÍHÁ ZDE!

Zápas 8. kola Chance Ligy, v rámci kterého měli Pardubáci na domácím stadionu přivítat olomouckou Sigmu, byl z důvodu nepříznivého počasí odložen. Východočeši tak další domácí ligový duel odehrají v sobotu 28.9. 2024, kdy do CFIG Areny přijede FK Teplice. Úvodní výkop zápasu je naplánován na 16:00 hodin.

HARMONOGRAM PRODEJE VSTUPENEK NA ZÁPAS PROTI FK TEPLICE:

• V úterý 17.9. v 10:15 hodin byl zahájen předprodej vstupenek pro majitele klubových eFKaret (je realizován pouze v online prodeji zde).
  • Předprodej vstupenek pro veřejnost odstartuje ve čtvrtek 19.9. v 10:15 hodin.