A tým

Pojeď v neděli s fanklubem do města automobilů!

V neděli 22.9. se pardubický A-tým představí na trávníku FK Mladá Boleslav. Jako obvykle, oficiální fanklub Pardubická 12 pořádá i na toto utkání 9. kola Chance Ligy autobusový výjezd. Vše podstatné nalezneš v článku.

• VÝJEZD FANKLUBU PARDUBICKÁ 12

V neděli 22.9. 2024 se Saňákova parta představí na půdě účastníka evropských pohárů. Od 13:00 hodin vyzve totiž v rámci 9. kola Chance Ligy ve městě automobilů celek Mladé Boleslavi. Pojeď s fanklubem podpořit Východočechy v boji o další ligové body.

ZÁKLADNÍ INFORMACE O VÝJEZDU:

Datum a čas utkání: neděle 22.9. 2024 od 13:00 hodin

Místo: Lokotrans Arena Mladá Boleslav

Sraz účastníků výjezdu: parkoviště u Západní tribuny CFIG Areny v 10:00 hodin

Odjezd autobusu s fanoušky: 10:15 hodin

Cena výjezdu (vstupenka + doprava): členové fanklubu P12 500 Kč, ostatní fanoušci 550 Kč

Kontakt: Mirka, zástupce fanklubu – tel. číslo: 725 393 297 (do SMS napiš „JEDU“, přidej své jméno + počet míst k rezervaci), případně emailová adresa: info@pardubicka12.cz

Veškeré informace o výjezdu nalezneš přímo na webových stránkách fanklubu P12 zde!

• INDIVIDUÁLNÍ VÝJEZD:

Do středních Čech samozřejmě můžete cestovat i po vlastní ose. V následujících řádcích naleznete i k této variantě základní informace.

Adresa stadionu: U Stadionu 1118/II, 293 01 Mladá Boleslav

Cena vstupenky do sektoru hostů: 200 Kč

Vstupenky do sektoru hostů můžete ZAKOUPIT ONLINE ZDE!

Nabízí se do Mladé Boleslavi cestovat osobním automobilem. Cesta z centra Pardubic na mladoboleslavský stadion trvá hodinu a půl. Přístup k hostujícímu sektoru je z ulice Jirásková. Parkování je umožněno v přilehlém parkovacím domě (ulice U Stadionu), případně na parkovišti (ulice Havlíčkova nebo ulice Jana Palacha).

Pokladny u sektoru hostů budou otevřeny minimálně hodinu a půl před startem utkání.

Je také možnost do Mladé Boleslavi cestovat pomocí vlakového spojení. Nutno ale počítat s přestupy.

Doporučujeme však využít možnosti fanouškovského výjezdu, který organizuje oficiální fanklub Pardubická 12.

Pojeď Pardubáky v neděli podpořit do Lokotrans Areny. Naši hráči tě budou potřebovat!

Autor fotografie: FK Mladá Boleslav