Výsledky z domácí KM

V neděli 13. 10. jsme v Rybitví pořádali další kolo Krajské miniligy.

Komentář trenéra Martina Svobody

Vyrovnané a fotbalové utkání se hrálo s Pardubičkami, ostatní dva zápasy jsme byli lepší na míči, ale nedávali jsme branky. Soupeř nás pak přelstil z brejků. Velmi dobře se nám dařila hra jeden na jednoho, kdy jsme nad všemi týmy byli v této činnosti dominantní a ve druhém a třetím utkání jsme byli i výrazně lepší v kombinaci a držení míče.

FK Pardubice „Červená“: Stehlík Patrik – Novosád Theo, Krčál Filip, Bis Mikuláš – Bartoška Daniel – Ouředník Lukáš, Petrus David, Peška Adam

Komentář trenéra Jana Večeřílka

První dva zápasy se nám povedli, sice jsme začali ospale, ale pak kluci zapnuli a byli jsme důrazní, v neustálém pohybu, byla znát chuť hrát a nabízet se, což vedlo k několika pohledným kombinacím. Ve třetím zápase nám bohužel došla šťáva, chyběl nám větší zápal a hlavně pohyb, kluci už jen většinou čekali na svých pozicích a nenabízeli se. Soupeř náš předčil důrazem i individuální rychlostí.

FK Pardubice „Bílá“: Pelíšek Lubor – Bříza Antonín, Tláskal František, Urban Tomáš – Holek Tomáš – Borovička Jan, Bondor Toby, Jetenský Josef

FK Pardubice „Červená“ – SK Pardubičky 8:7

(3x Peška, 2x Ouředník, 2x Petrus, Bartoška)

FK Pardubice „Bílá“ – SK Pardubičky 7:2