Hodnocení MU FK Pardubice - RMSK Cidlina

Další kolo žákovské ligy. V 10. kole ČLŽ U12 jsme na domácím hřišti v Ohrazenicích hostili tým RMSK Cidlina. Přinášíme vám krátké zhodnocení zápasu.

Do zápasu jsme nevstoupili dobře a soupeře vlastní chybou v zadních řadách poslali do brzkého vedení. Dobře jsme však dokázali zaregovat a průběh zápasu se nám dvakrát povedlo překlopit na naši stranu. O výsledku zápasu rozhodla druhá třetina, v které jsme sice soupeře přehrávali, ale nedokázali jsme tlak přetavit v góly a soupeř nás umě trestal z protiútoků. Konečný výsledek i díky hernímu výpadku v poslední části utkání byl 3:7. Kluky, ale chválíme za předvedenou hru v prvních dvou částech zápasu proti kvalitnímu soupeři, kterému gratulujeme k zaslouženému vítězství.

Sestavy

Pardubice - Chábera Jakub, Levai Jan, Šmidrkal Bruno, Peška Adam, Bartaloš Ondřej, Dostál Václav, Dus Martin, Klinecký Kristián, Kousek Jiří, Krpata Denis, Myslivec Matyáš, Pospíšil Tobiáš,

RMSK Cidlina - Kruliš Daniel, Blažek Petr, Drábek Lukáš, Drobný Štěpán, Fábera Ondřej, Hanzlík Tomáš, Horák Denis, Kareš Petr, Kunc Tomáš, Kvasnička Filip, Pěnička Matěj, , Pěnička Ondřej, Syřiště Matyáš, Šmejda Stanislav, Trč Tomáš, Vobořil Adam

Branky: 1' Vobořil Adam, 9' Levai Jan, 10' Klinecký Kristián, 19' Kunc Tomáš, 35' Klinecký Kristián, 51' Kunc Tomáš, 53' Fábera Ondřej, 58' Vobořil Adam, 74' Vobořil Adam, 84' Trč Tomáš