A tým

Co vás čeká příští týden v CFIG Areně? Plníme sliby!

Víme, že všichni žijí baráží o zachování naší ligové příslušnosti. Ale protože filozofií klubu je rozvíjet se a také plnit dané sliby, snažíme se CFIG Arenu otevřít i pro jiná fotbalová utkání. Proto vás s předstihem informujeme o tom, co se bude příští týden dít na našem domácím trávníku.

Již před časem jsme informovali o tom, že v CFIG Areně bude sehráno několik zajímavých utkání, ve kterých se nepředstaví naši hráči. A ty chvíle nastávají. V příštím týdnu totiž bude náš trávník hostit několik zajímavých – a důležitých – fotbalových bitev.

Začíná se v úterý kdy se zde týmy Dříteče (3. třída) a Křičně (okresní přebor) utkají ve finále Poháru předsedy OFS Pardubice, čtvrtek bude patřit finálovým zápasům na krajské úrovni. Nejprve se střetnou starší žáci Nemošic a Poličky a po nich si to o Pohár hejtmana Pardubického kraje rozdají účastníci krajského přeboru Lázně Bohdaneč a Libišany.

Neděle pak bude patřit ženskému fotbalu. Již jisté vítězky 2. ligy, ženy FK Pardubice, budou hostit rezervu pražské Sparty.

Další důležité informace pro návštěvníky utkání:

• Na všechna tato utkání mají majitelé permanentních vstupenek FK Pardubice (jaro 2023) do otevřených sektorů vstup zdarma. „Permanentnka“ tedy neplatí na konkrétní vydaná místa, ale pouze do zpřístupněných sektorů.
  • Cena vstupenky na každý uvedený hrací den je 60 Kč
  • Prodej vstupenek probíhá online, odkaz k nákupu zde
  • Návštěvníci utkání jsou povinni dodržovat pokyny pořadatelů a závazný Návštěvní řád CFIG Areny
  • CFIG Arena bude pro diváky otevřena 60 minut před výkopem utkání