A tým

Projekt eFKarta je zpátky, předprodej začíná v pátek 9. června!

eFKarta je zpátky! I v nové sezóně 2023/2024 se můžeš stát členem projektu, který byl velmi úspěšný a mezi fanoušky oblíbený. Předprodej eFKaret začne v pátek 9. června 2023 v 16:00 hodin v online prodeji, platné budou od chvíle nákupu do konce sezóny. Zůstává většina zvýhodnění z "jarních" eFKaret, navíc se objevují nové bonusy, které jistě oceníš.

Stejně jako v jarní části sezóny nabízíme projekt eFKarta ve dvou úrovních, nově pojmenovaných PLUS a STANDARD. Prodej členství pro sezónu 2023/2024 bude zahájen v pátek 9. června 2023 v 16:00 hodin. Ceny eFKaret pro nadcházející sezónu jsou:

• eFKarta PLUS – 990 Kč
  • eFKarta STANDARD – 590 Kč

PRODEJ EFKARET OD 9. 6. 2023 OD 16:00 HODIN PROBÍHÁ ZDE

Prodej klubových eFKaret je spuštěný záměrně před zahájením předprodeje permanentních vstupenek, který začne 19. 6. 2023. I tentokrát totiž mají jejich držitelé nárok na slevu 10%, resp. 5% ze základní ceny sezónní vstupenky!

A teď se pojďme podívat na kompletní přehled výhod, které pro sezónu 2023/2024 držitelům eFKaret nabízíme.

CO BY TĚ K TÉMATU JEŠTĚ MOHLO ZAJÍMAT?

Jaká bude platnost zakoupené eFKarty?

eFKarta platí od okamžiku zakoupení do 30. června 2024.

Co musím udělat pro to, abych si mohl pořídit eFKartu?

V online prodeji eFKaret je nutné se přihlásit či zaregistrovat a následně zvolit, který druh členství preferuješ (PLUS nebo STANDARD). Dál se stačí řídit instrukcemi prodejního systému.

Je nutné provést při nákupu eFKarty registraci?

Ano, jednoduchou registrací tě při nákupu provede prodejní systém, tím získáš unikátní eFK ID.

Jaký krok bude následovat?

Na mail uvedený při nákupu eFKarty ti dorazí instrukce se všemi potřebnými informacemi.

Kdy obdržím dárky a samotnou eFKartu?

Svou eFKartu si vyzvedneš podle instrukcí, které obdržíš na mailovou adresu, zadané při nákupu eFKarty.

Mohu uvedené slevy využít, i když eFKartu zatím fyzicky nevlastním?

Rozhodně ano! Mail, který ti dorazí po uhrazení poplatku, bude obsahovat informace i k tomuto tématu.

Pokud budu potřebovat doplňující informace k nákupu eFKarty, kde je získám?

V případě potřeby je možné kontaktovat infolinku společnosti Enigoo: tel.: 461 049 232, mail: info@enigoo.cz