Výsledky ze Sigmund cupu

V sobotu jsme se účastnili kvalitně obsazeného turnaje Sigmund cup poblíž Olomouce. Prospaný úvod ve skupině nás připravil o zajímavější výsledek.

První zápas jsme velmi prospali, navíc jsme se celkem prali s herním stylem o šesti hráčích v poli. Do druhého zápasu jsme již vstoupili aktivně, ovšem dva smolné góly na počátku klání a nevyužití jasných příležitostí nás odsoudily k další prohře. Zabrali jsme až v posledním zápase skupiny, kde jsme zápas zvládli zejména povedeným začátkem a agresivitou. Ze třetího místa jsme se přesunuli do skupiny s přízviskem „Konferenční liga“, kde se nám dařilo. I když hráči občas zbytečně tahali míč, tak přesto jsme předvedli důrazný a místy i velmi povedený kombinační fotbal. Škoda, že podobné výkony zatím nedokážeme předvádět se silnějšími protivníky v mnohem rychlejším tempu. Konferenční ligu jsme nakonec ovládli.

FK Pardubice: Bednář Marek – Krčál Daniel, Bělina Marek, Sládek Tadeáš, Kovárník Lukáš – Klusoň William, Janko Tomáš, Bříza Jáchym, Vitáček Štěpán – Kozák Vojtěch, Červinka Marek

Výsledky v základní skupině

FK Pardubice – FC Baník Ostrava 0:7

FK Pardubice – FC Trinity Zlín 1:3