Sezónu uzavíráme zlatem z Chocně

V neděli jsme vyrazili na turnaj do Chocně, kde jsme nakonec získali kov nejcennější.

Základní skupinou jsme prolétli bez větších problémů, dařila se nám kombinace, agresivita i celkové hráčské nasazení. Někdy jsme možná zbytečně předržovali míč a vlivem výsledku zcela nedohrávali obranné souboje. Po obědě jsme nemastně-neslaně zvládli porazit ve finálové skupině Lázně Bohdaneč a v posledním kláni jsme hráli proti Jeseníku o celkové první místo. Od počátku jsme udávali tempo hry a dostali se do dvoubrankového vedení. Při naší ztrátě a poziční chybě však Jeseník snížil, to nás znervóznilo a zmíněnou chybu jsme pak předvedli ještě dvakrát. Najednou jsme prohrávali, ovšem kluci dokázali znovu nahodit řetěz. V tu chvíli jsme se spíše pyšnili bojovností, díky níž jsme v posledních dvou minutách dokázali vstřelit dvě branky a rozhodli tak o celkovém vítězství. Je však třeba poznamenat, že se pravděpodobně jednalo o jedno z nejzajímavějších zápasů turnaje. Klukům děkujeme za bojovnost a nasazení.

Fotogalerie z turnaje zde: https://chocenfotbal.rajce.idnes.cz/Memorial_Ing._...

FK Pardubice: Dvořák Štěpán – Vitáček Štěpán, Lachman Tomáš, Bříza Jáchym, Krčál Štěpán – Miláček Štěpán, Klusoň William – Bachratý Dominik, Kozák Vojtěch, Sládek Tadeáš, Bidlo Filip

Výsledky v základní skupině

FK Pardubice – TJ Svitavy 10:0