U9 vítězem tradičního JAKO Cupu

Na závěr sezóny jsme se o víkendu společně s dalšími 28 týmy zúčastnili 16.ročníku turnaje JAKO CUP v Hradci Králové. Poprvé v historii bude na poháru pro vítěze nápis FK Pardubice.

ZÁKLADNÍ SKUPINA

FK Pardubice - TJ Sokol Třebeš 6:0

FK Pardubice - FC Tempo Praha 4:1

FK Pardubice - Sigma Olomouc bílá 3:3

FK Pardubice - FC Sparta Brno 1:0

FK Pardubice - Slovan Broumov 16:1

SKUPINA O 1.-6. MÍSTO

FK Pardubice - Fotbalová Akademie Praha 7:1

FK Pardubice - SK Benešov 4:1

FK Pardubice - MFK Karviná 5:3

FK Pardubice - SK Slavia Praha 8:2

FK Pardubice - FC Sparta Brno 2:2

SESTAVA: Sebastian Stuchlík, Mikuláš Pokorný, Jan Málek, Jakub Nakládal, Dominik Pešek, Ondřej Linha, Samuel Novák, Morris Šimeček, Hynek Seman, Norbert Rabas

HODNOCENÍ:

Sobotní výkony se nám vůbec nelíbily. Kluci působili velmi unaveně a těžko se dostávali do patřičného herního tempa. Neděle již byla daleko živější a vyvrcholila úžasným zápasem s dosud suverénní Slavií. Závěrečná remíza se Spartou Brno již nemohla nic změnit na zlatém loučením se sezónou.

Všem klukům patří velká gratulace a poděkování za poctivou práci po celé 2 společné roky.

CELKOVÉ POŘADÍ

1. FK Pardubice

2. SK Slavia Praha

3. FC Sparta Brno