U-17 - zápas

U17 si v generálce na sezónu zastřílela a jednoznačně zvítězila

V posledním přátelském utkání přivítala sedmnáctka o 2 roky starší tým Slavie Hradec Králové. Zápas v Dříteči se hrál netradičně na třetiny, v němž naše mužstvo dominovalo a zvítězilo sedmibrankovým rozdílem.

FK Pardubice - FC Slavia Hradec Králové U19 8:1 (2:0, 4:0, 2:1) - hráno 3x40min

Branky:

15. Bečička (Zelinger), 23. Nedvěd (Pešek), 51. Vencl (Zima), 63. Dostál (Nedvěd), 75. Vašek (Čáslavka), 76. Vašek (Nekvinda), 104. Nekvinda (Kučera), 105. Urban (Vrážel) - 101. soupeř

Sestava:

1. třetina: Hudák - Dostál, Vencl, T. Pražák, Kosek - Čáslavka, Zima, Bečička (15. Pešek) - Nekvinda, Nedvěd, Zelinger

2. třetina: D. Pražák - Skokan, Vencl, T. Pražák (30. Fejt) - Čáslavka, Zima, Pešek, Vašek - Zelinger (25. Urban), Nedvěd (30. Nesládek), Dostál (30. Tareš)

3. třetina: Veselý - Tareš, Skokan, Fejt, Kučera - Kosek, Vrážel, Pešek (10. Nekvinda) - Urban, Nesládek, Vašek

Komentář trenérů FK Pardubice U17 (Ovčačík, Bačo):

Po celou dobu utkání jsme výrazně dominovali, měli hru pevně pod kontrolou a vyloženě se bavili fotbalem. Našim cílem bylo zdokonalit určité herní principy, na kterých se snažíme pracovat, s čímž jsme mohli být v převážně většině utkání velmi spokojeni. I přes vysoký počet vstřelených branek jsme však mohli finální fázi řešit lépe, na čemž určitě budeme chtít v budoucnu zapracovat.