Matěj Kvaček nominován na sraz reprezentační sedmnáctky

K Leošovi Tupcovi a Danielu Skalovi, kteří klub zastupovali na srazu národního týmu U16, se přidává další zástupce z naší mládežnické základny, který oblékne reprezentační dres. Útočník Matěj Kvaček hrající za pardubickou sedmnáctku v sobotu odjíždí na reprezentační sraz.

V minulé sezóně byl posunutý mezi hráče ročníku 2006 a i tam patřil k tahounům týmu a nastřílel v mistrovských zápasech 14 gólů v 28 zápasech. Matěj je v klubu od kategorie U9 a i díky své fyzické vyspělosti patřil k tahounům svého ročníku již od útlého věku.

Jak naznačila bilance z minulé sezóny, nastupuje na pozici útočníka. Pardubického odchovance čeká dvojzápas s výběrem Rumunska. První zápas kluci odehrají 8. srpna v Mostě a odveta se uskuteční na stejném místě o dva dny později, tedy 10. srpna.

Přejeme Matějovi, ať se mu reprezentační sraz vydaří a přidá do sbírky nějaký ten gól i v dresu národního týmu.

Autor článku: Petr Hemerka