A tým

Pojeď fandit do Liberce!

Pardubický klub ve spolupráci s fanklubem „Pardubická 12“ pořádá výjezd fanoušků na utkání 5. kola FORTUNA:LIGY do Liberce. Duel začíná v sobotu 19.8. v 15:00 hodin a ty můžeš být u toho!

Klub FK Pardubice společně s fanklubem „Pardubická 12“ organizuje výjezd fanoušků na utkání proti FC Slovan Liberec. Duel na severu Čech startuje 19.8. v 15:00 hodin. Odjezd od západní tribuny CFIG Areny je v 10:00 hodin.

Za cenu 300 Kč, která obsahuje přepravu autobusem a vstupenku na utkání, můžeš být u zajímavého duelu pod Ještědem. Vytvořme společně pardubickým hráčům důstojnou kulisu při utkání 5. ligového kola.

Souhrn informací k výjezdu fanoušků do Liberce:

Datum a čas utkání: sobota 19.8. 2023 od 15:00 hodin

Místo: Stadion U Nisy, Liberec

Sraz účastníků výjezdu: Západní tribuna CFIG Areny (tribuna u Arnošta) v 9:30 hodin

Odjezd autobusu s fanoušky: 10:00 hodin

Cena výjezdu (přeprava + vstupenka): 300 Kč

Úhrada poplatku: Na místě v hotovosti

Rezervace: rezervovat svá místa lze

Textovou formou stačí pouze napsat: JEDU a přidej své jméno a počet míst k rezervaci.

Těšíme se na tvou účast!