Úspěšně zakončené soustředění v Kolesách

Nejstarší přípravková kategorie má za sebou soustředění v areálu Vasury Kolesa. Kluci v rámci soustředění odehráli i dva přátelské zápasy.

Ročník 2013 zahájil sezónu soustředěním v již léta ozkoušeném areálu v Kolesách. Kluci jezdili na kolech na tréninkové jednotky do nedalekého Újezda u Přelouče, kde měli perfektně připravený pažit a oproti minulému roku na ně ještě čekalo překvapení v podobě zmrzlinového stánku u hřiště.

Kluci z kategorie U11 zvládli také odehrát dva přátelské zápasy, jeden v systému jim více vlastním (5+1) proti Lázním Bohdaneč. Druhý v systému, který na ně v této sezóně čeká více (7+1) a to proti o rok starším klukům z Čáslavi. Oba zápasy měli i přes velké teplo obrovské nasazení a bylo vidět, jak se kluci na zápasy těšili.

Protože zápasy začínali ve stejnou dobu, všichni si minimálně jednu třetinu zahráli jak na hřiště s Bohdančí tak i s Čáslaví.

FK Pardubice - Lázně Bohdaneč 27:7

FK Pardubice - Čáslav U12 8:3