A tým

Projekt Partnerské hospody se rozšiřuje i do pardubického regionu!

Nechceš cestovat na venkovní zápasy ale přesto vidět pardubický tým v akci? Pak se nabízí sledování utkání FK Pardubice v jedné z našich partnerských hospod. Nejen, že si vychutnáš své oblíbené pivo, které k fotbalu bezesporu patří, ale dostaneš se také do slosování o zajímavé ceny.

Sleduj venkovní zápasy FK Pardubice ve své oblíbené hospodě, vyhraj vstupenky na domácí zápasy, šálu ke každé a vychutnej si dobré pivo z pardubické receptury. Během televizního přenosu O2 TV bude Pernštejn se slevou někde i občerstvení zdarma.

Pravidla jsou naprosto jednoduchá. Zajdi na pivo do některé z našich partnerských hospod v týdnu před venkovním utkáním nebo přímo v den, kdy hraje FK Pardubice jako host, vyzvedni si Pivní eFKartu na výčepu a za každé objednané pivo si ji nech orazítkovat. Stačí čtyři kusy a dostaneš se do slosování 2 + 2 / dvě vstupenky plus dvě šály!

V čem projekt spočívá?

Pokud budeš naše venkovní utkání sledovat v některém z partnerských podniků (seznam uvádíme níže), můžeš vyhrát dvě vstupenky na naše nadcházející domácí utkání, a k tomu ještě dvě šály FKPCE. Do slosování budeš zařazený poté, co v konkrétním podniku obdržíš od hospodského (či vedoucího provozovny) 4 razítka na svou hrací kartu.

Kde získám hrací kartu a jak funguje?

Hrací kartu obdržíš na vyžádání od obsluhy konkrétního podniku. Vyplníš na ni požadované údaje a za každé vypité pivo dostaneš jedno razítko. Pokud nasbíráš 4 razítka, dostane se tvůj lístek do slosování o 2 vstupenky a 2 šály na nadcházející domácí utkání FK Pardubice.

Kdy mohu sbírat tato razítka?

Ve svém oblíbeném podniku (z těch, které uvádíme v tabulce níže) můžete sbírat razítka v průběhu týdne.

Mohu razítka na hrací kartě získat z více podniků?

Ne, je to možné jen v rámci jednoho konkrétního podniku.

Losuje se o dvě vstupenky v rámci jednoho konkrétního podniku, nebo o dvě vstupenky v rámci celého projektu?

FK Pardubice věnuje dvě vstupenky a dvě šály do slosování v každém podniku.

Bude možné ve vybraném podniku sledovat venkovní utkání FK Pardubice?

Ano! Partnerství máme uzavřené s těmi podniky, které umožňují sledování našich venkovních zápasů!

Kdy se bude losovat o dvě vstupenky?

V partnerských podnicích mají naši plnou důvěru a sami určí termín a způsob losování.

Kdy projekt začíná?

Teď! V neděli hrajeme v Mladé Boleslavi, což znamená, že se v každém z podniků bude soutěžit o dvě vstupenky na naše domácí utkání proti Teplicím (sobota 28. 9. 2024 od 16:00 hodin).

Jak dlouho projekt potrvá?

Začínáme utkáním v Boleslavi (neděle 22.9.) a ve stejném režimu bude projekt "Hospody FK Pardubice" pokračovat při každém ligovém venkovním utkání A-týmu FK Pardubice.

SEZNAM PODNIKŮ ZAPOJENÝCH DO PROJEKTU

SPORT BAR ALFACHOCEŇ