Trio Pardubáků nominováno na reprezentační sraz U16

V další nominační pozvánce hráčů ročníku 2008 se objevilo hned třikrát jméno spojené s pardubickým klubem. Na soustředění s reprezentační šestnáctkou se podívají Dominik Pražák, Václav Hendrych a Martin Beránek.

Fotbalisty z naší mládežnické základny čeká reprezentační soustředění pod taktovkou hlavního trenéra této reprezentační kategorie Pavla Drska. Čtyřdenní soustředění absolvují ve fotbalovém areálu v Písku a to v termínu od 27. srpna do 30. srpna.

V nominační pozvánce tedy najdeme Dominika Pražáka, brankaře chytajícího v o rok starším kádru U17. Václava Hendrycha můžeme vidět na hřišti se svými vrstevníky z kategorie U16 a to většinou na středu zálohy a Martin Beránek nastupuje na pozici hrotového útočníka.

Klukům přejeme za celý klub ať se jim reprezentační sraz vydaří a nasbírají další cenné zkušenosti!

Autor článku: Petr Hemerka