Výsledky z Hanáček cupu

V sobotu jsme se v Kroměříži účastnili turnaje Hanáček cup. Hra byla pohledná, jen se nám tradičně nedařilo proměňovat šance, i proto jsme nakonec skončili na třináctém místě.

Pochvala. Kluci se celý den prezentovali dobrou výstavbu hry od brankaře, i přes ubývající síly neustálým napadáním soupeřovi rozehrávky a kromě zápasu s nakonec stříbrným Spartakem Trnava byli ve všech zápasech více na balónu a měli více ze hry. Celý den nás zdobila odvaha a herní sebevědomí ve hře 1 na 1, jedinou výtkou z celého dne by mohla být malá efektivita v zakončení a lepší řešení situací na soupeřově polovině. Rodičům děkujeme za podporu po celý den a klukům patří pochvala za herně úspěšně zvládnutý turnaj.

FK Pardubice: Dvořák Štěpán – Kaplan Damián, Sládek Tadeáš, Bidlo Filip – Bednář Marek, Švec Dominik, Červinka Marek, Miláček Štěpán – Janko Tomáš, Krčál Daniel, Klusoň William – Fokejz Dominik, Kozák Vojtěch

FK Pardubice – FC Vysočina Jihlava 1:2

(Kozák)

FK Pardubice – TJ Zdounky 2:0