CEB Team logo
Team logo PCE

Zápas dvou rozdílných poločasů

V Budějovicích jsme i přes vysoký počet obdržených branek v první půli zabojovali a v druhém poločase měli na to zápas ještě více zdramatizovat.

Komentář trenérů FK Pardubice:

"Domácí nás v prvním poločase přehráli, hrálo se převážně na naší polovině a jen s těží jsme odolávali nebezpečným akcím soupeře. My jsme nemohli chytit tempo a zklidnit hru, z tlaku pak začali vznikat naše chyby a nepřesnosti z čehož těžili domácí a v poslední desetiminutovce se prosadili hned 4krát. Druhý poločas byl ale zcela jiný a v naší režii, byli jsme to tentokrát my, kdo byl více na míči a tím i nebezpečnější. Dvakrát jsme se prosadili ze standardní situace a poté po rychlé křídelní akci. Tlačili jsme se do dalších šancí ale vyrovnat už se nám bohužel nepodařilo."

16.08.2024, 13:45 / 2. kolo, ČLD U17

Branky: 34. 41 Pešek, 36. 42. Pavlík - 69. 72. Dvořáček, 82. Sukdolák.

ŽK:83. Prokop.

Rozhodčí: Tupý - Cigáň, Saidl.

0, SCM Složiště

• SK Dynamo Č. Budějovice

Wollner, Švec, Szojka, Hypš, Šnorek, Pešek (87. Novák), Kolář, Adam (55. Udatný), Beránek (46. Rejšek), Pavlík (55. Prokop), Markes (87. Hruška).

Skokan, Firszt, Dvořáček, Lorenc (46. Schwarzkopf), Dostál, Fajt, Mužík, Nešetřil, Čapka (60. Sukdolák), Bachratý, Saňák (46. Rychtařík).