PCE Team logo
Team logo HKR

První domácí porážka s Hradcem Králové

Stejně jako A-tým se i mužstvo U16 o víkendu střetlo s Hradcem Králové. Hosté si díky dvěma brankám na konci prvního poločasu odváží vítězství.

Komentář trenérů FK Pardubice:

"Věděli jsme, že nás čeká velmi náročný zápas, proti staršímu soupeři. Hradec byl velmi dobře organizovaný a měl hlavně v prvním poločase územní převahu. Nám se nedařilo dostat se kombinačně do soupeřovy obrany a hráli jsme více po stranách hřiště. Druhý poločas už byl lepší, dokázali jsme více udržet míč a rozjet i několik zajímavých akcí, kterým ale scházelo zakončení. Celkově jsme si v zápase vypracovali jen minimum šancí. Teď potřebujeme zregenerovat a připravit se na další utkání."

25.08.2024, 12:30 / 3. kolo, ČLD U17

Branky: 37. Vaněk, 45. Polák. Rozhodčí: Bečvář - Koutník, Pečinka. Žluté karty: 3:2 - 45. Lorenc, 55. Fajt, 85. Dvořáček - 56. Thiele, 81. Peterko.

100, stadion Ohrazenice

Skokan - Firszt (71. Saňák), Dvořáček, Lorenc, Rychtařík (71. Schwarzkopf) - Fajt, Mužík (79. Hoffman), Koblížek (59. Sukdolák) - Nešetřil, Bachratý, Čapka (46. Dostál).

• FC Hradec Králové

Křivský - Čermák (71. Jaroš), Polák (46. Svoboda), Vacek (59. Matuška), Vaněk (59. Vobořil), Thiele, Peterko, Fejgl, Václavík (67. Kopčil), Syrovátka, Podhajský.

Autor článku: <I>jméno neznámé</I>