PCE Team logo
Team logo TEP

Smolná porážka s Teplicemi

V zápase s Teplicemi prohráváme doma nejtěsnějším možným rozdílem. Hra nebyla špatná, bohužel chybělo přesné zakončení.

Komentář trenérů FK Pardubice:

"Zvláštní zápas, ve kterém jsme dlouho nemohli vidět větší šanci a ve hře bylo spousty ztrát na obou stranách. Hráči Teplic se soustředili na obranu své poloviny a spoléhali na brejky. Nakonec jim v druhém poločase jeden takový vyšel a byl to nakonec i gól vítězný. V závěru byla hra hodně rozkouskovaná a na hráčích byla znát frustrace po neuznané brance. Hráči ale dali do zápasu vše a v závěru museli někteří kvůli křečím střídat."

04.09.2024, 13:15 / 18. kolo, ČLD U17

Branky: 58. Máca. Rozhodčí: Zita - Kvaček, Robovský. Žluté karty: 0:2 - 62. Máca, 88. Boichenko.

55, stadion Ohrazenice

Bednář - Firszt (66. Drahota), Kožíšek (63. Lorenc), Dvořáček, Rychtařík, Dostál, Fajt, Mužík (73. Hoffman), Čapka, Bachratý (73. Janovský), Novák (46. Nešetřil).

• FK Teplice

Četverik - Máca (82. Mašek), Vegricht, Salák, Opatrný (82. Boichenko), Skála (56. Čejka), Rezek, Dzyk, Souček (73. Eiselt), Jupa (56. Džuban), Šťovíček.

Autor článku: <I>jméno neznámé</I>