PAZ Team logo
Team logo TES

Domácí výhra s Teplicemi

V sobotu jsme se utkali s velmi nepříjemným týmem z Teplic, ač utkání nebylo zcela dle našich představ, jsme rádi, že se hráči z průběhu utkání nepoložili a ubojovali cenné vítězství.

Hodnocení trenérů:

Dnešní zápas s Teplicemi byl velmi náročný. Soupeř od začátku zápasu velmi dobře presoval a měli jsme v první části problém překonat jejich první vlnu. První část jsme vyhráli rozdílem jedné branky ale zápas to byl velmi vyrovnaný, možná měl soupeř mírně navrch. Ve druhé části hráči skvěle zareagovali na soupeřovu hru a tuto část zápasu jsme měli pod kontrolou, přidali jsme další tři branky a velká škoda inkasovaného gólu těsně před koncem druhé části, sice se nám ještě rychle povedlo navýšit skóre ale bohužel jsme nezachytili vstup do třetí části... Z první akce soupeře jsme inkasovali na 2:5 a jakoby soupeř ucítil šanci. Od té chvíle byli hostě všude dřív, nezachytávali jsme rychlé protiútoky, prohrávali osobní souboje a najednou se soupeř dostal na rozdíl jednoho gólu. Nakonec jsme přidali ještě jednu branku ale třetí část se rozhodně nehrála dle našich představ. Ubojované, cenné vítězství s velmi dobrým soupeřem ale v dalších zápasech je třeba přidat.

28.09.2024, 11:00 / 8. kolo, ČLŽ U12

Branky: 7. Klusoň, 35. Janko, 39. Mocanu, 43. Krčál, 60. Tlučhoř, 83. Vitáček, 60. Paraska, 61. Just, 67. Nález, 69. Nález. Rozhodčí: Stoček – , . Diváci: 32

32, Ohrazenice / UMT

• FK PARDUBICE