(2:1)
Team logo PAZ
U-12

Prohra na Bohemians

V sobotu jsme v Praze na Bohemians odehráli velmi náročné utkání. Ač byl průběh zápasu herně velmi vyrovnaný, celkový výsledek hovoří výrazně v náš neprospěch.

Hodnocení trenérů:

Do utkání s vedoucími Bohemians jsme nastoupili kvůli adaptačnímu kurzu šesťáků bez tréninků a tak jsme se trochu obávali jaký dopad to bude mít na naší hru. Ač výsledek vypadá jednoznačně, tak jsme vůbec nesehráli špatný zápas. V první části jsme možná oboustranně viděli nejkvalitnější fotbal v této sezóně. Soupeř byl fotbalově i důrazem velmi dobrý, měl skvělé rychlé protiútoky, jistého brankáře. My jsme se Bohemce v prvních dvou třetinách herně minimálně vyrovnali a byly pasáže kdy jsme byli lepší a převážně se hrálo na půlce domácích. Na konci první části jsme po chybě na půlce hřiště dostali gól na 1:1 a hned ve třetí minutě druhé části jsme opět po chybě na polovině dostali branku z 25 metrů do prázdné brány. Nicméně po našich gólmanech chceme aby hráli vysoko a chyby k tomu prostě patří. Hráče to ale nepoložilo a dál jsme hráli svoji hru. Do třetí části jsme šli s mankem dvou branek a cílem co nejvíce domácí zatlačit a pokusit se vyrovnat. První střídání jsme měli skvělé a výsledkem bylo snížení na rozdíl jedné branky. Zlomový okamžik nastal bohužel hned v dalším střídání, kdy se nám nepovedlo včas vysunout obrannou řadu a inkasovali jsme rychle na 2:4....Od té doby jsme asi už i v hlavách trochu odpadli, nohy byly pomalejší a inkasovali jsme i s přemíry snahy další branky. Ne vždy skóre zcela odpovídá průběhu utkání. To co platilo v náš prospěch minulý týden s Teplicemi, se tentokrát otočilo proti nám. Nicméně není třeba zoufat, odehráli jsme další kvalitní, těžký zápas a jen takové nás posunou dál.

05.10.2024, 10:00 / 9. kolo, ČLŽ U12

Branky: Bidlo Filip (Klusoň William), Tlučhoř Matěj (Krčál Daniel), Švec Dominik (pk)