SLA Team logo
Team logo PCE
Ženy A

Důstojná prohra na půdě mistryň

Velmi dobrý defenzivní kolektivní výkon předvedly naše hráčky na půdě Slavie a dlouho držely nadějný výsledek, který se zkazil až v posledních pěti minutách, kdy jsme bohužel inkasovali 3 branky.

Kvalitní defenzivní hrou naše hráčky trápily favoritky po většinu zápasu. Ještě pět minut před koncem to bylo jen 2:0. Pak ovšem padly do naší sítě tři rychlé branky, které trochu pokazily dobrý dojem z našeho výkonu.

Kamil Kozák, trenér Pardubic: Klobouk dolů. Opravdu smeknout musím před výkonem našich hráček, které čelily brutální síle Slavie. Poctivě plnily všechny zadané úkoly a téměř celý zápas držely nadějný výsledek. Škoda poslední pětiminutovky, která kazí optický dojem z výsledku. Přesto všechny hráčky chválím a doufám, že podobné týmové výkony budeme předvádět v lize pravidelně.

24.08.2024, 13:30 / 2. kolo, 1. liga žen

Branky: 32., 87. Wafula, 57. Szewieczková, 85. MC Laughlin, 88. Cvrčková. ŽK: 2:1. Rozhodčí: Strejcová - Soukupová, Šabacká. Delegát: Míka.

250, Horní Měcholupy

• SK Slavia Praha

Votíková - Žufánková, Wafula, Stanović (60. Mc Laughlin), Svitková, Šurnovská (60. Ferencová), Krejčiříková (60. Morávková), Szewieczková (60. Cvrčková), Polcarová, Košíková, Divišová (70. Růžičková)

Krejčí - Mrázková, Janíková, Kupková, Pražienková (90. Burešová) - Neradová (75. Holcová) - Matějková, Solničková (90. Hladová), Novotná (70. Ninczová), Prošková (75. Nechvílová) - Hrobská

Autor článku: Kamil Kozák

Autor fotografie: Pavel Jiřík ml.