PCE Team logo
Team logo HER
WU-18

Juniorky střelecky řádily s Horními Heršpicemi

V prvním domácím utkání juniorky předvedly výborný výkon podpořený velkou produktivitou a Horní Heršpice si odvezly deset branek.

Sestavu stále skládáme, jak se dá, oproti minulému utkání nám vypadly dvě hráčky. Některé se ale zase vracejí do tréninkového procesu tak doufejme, že se vše obrátí k lepšímu. První zápas za juniorky odehrála žákyně Bela Smrčková a vedla si skvěle, povedený výkon podpořila i vstřelenou brankou. Samotný zápas se nám velmi vydařil. Brzy jsme šli do vedení brankou Nelči Juříčkové po chybě hostí, ale na tuto branku soupeř brzy odpověděl. Za chvíli jsme měli vedení zpět po pěkné střele Belči Smrčkové, na kterou navázala dalšími dvěma brankami Nelča Juříčková, která ve 20. minutě zkompletovala hattrick. Do přestávky se pak již skóre neměnilo.

Nástupem do druhé půle jsme zlomili možný odpor hostí, když nejprve po rohu zvýšila vedení hlavou Barča Smejkalová. Pak skončil v bráně tečovaný cent Jolči Pávkové, která následně přidala další gól z penalty. Povedenou úvodní čtvrthodinu druhé půle zakončila pěknou brankou Kamča Vamberová. Zápas jsme pak v klidu kontrolovali a v poslední desetiminutovce proměnila dva samostatné úniky Jolča Pávková a zakončila tak skvělé herní i střelecké představení celého týmu.

Holky chválíme za výborný výkon, ale zůstáváme nohama na zemi a do dalšího zápasu v Budějovicích půjdeme opět s cílem podat dobrý výkon a navázat na vydařený vstup do soutěže.

Ondřej Kumpan, trenér Pardubic: "Jsem rád, že jsme potvrdili výhru z Plzně a dobře jsme vstoupili do soutěže. V utkání jsme podali dominantní výkon, zejména ve druhé půli už se hrálo pouze na jednu bránu. Kvalitní výkon v poli jsme dnes podpořili neskutečnou produktivitou. Vynikly Nelča Juříčková a Jolča Pávková, které se podělily o sedm branek. Chválíme všechny holky za skvělý výkon."

24.08.2024, 11:00 / 2. kolo, 1. liga WU18

Branky: 50., 53 z pen., 83., 87. Pávková, 3., 20., 22. Juříčková, 12. Smrčková, 47. Smejkalová, 60. Vamberová. Bez karet. Rozhodčí: Štancel - Zeman, Pagáč.

100, Pardubice - Dolíček

Bálková - Křivská (60. Felgrová), Čapková, Smejkalová, Valentová - Vamberová, Smrčková (65. Kellnerová), Pávková - Kozáková, Juříčková (85. Kubisková), Klapková.

• Loko Brno Horní Heršpice

Sestava není k dispozici.

Autor článku: Kumpan Ondřej

Autor fotografie: Macko Jaroslav