(0:0)
Team logo SLM
WU-18

Juniorky podlehly Liberci

Zápas s Libercem se juniorkám úplně nevydařil a prohra o dva góly znamená první ztrátu v sezoně.

Ve čtvrtém kole nás čekal třetí tým minulého ročníku, který potvrdil své kvality. Nám se zápas herně úplně nevydařil, příliš se nedařila kombinace a za celý zápas jsme si moc brankových šancí nevytvořili. Jednu vyloženou jsme měli v první půli, ale bohužel se nám ji proměnit nepodařilo. Soupeř měl také jednu, dvě dobré šance.

Jinak se jednalo spíše o bojovné utkání, které rozhodla standardní situace na začátku druhé půle, kdy jsme lacino inkasovali. I přes snahu jsme se do koncovky moc nedostávali a soupeř čtvrthodinu před koncem pojistil po brejku vedení.

Ondřej Kumpan, trenér Pardubic: S kvalitním soupeřem jsme sehráli bojovné utkání. Liberec byl trochu víc na míči a moc nám toho nedovolil. Škoda nevyužité stoprocentní šance v první půli, kdybychom šli do vedení, mohl zápas vypadat jinak. Bohužel jsme lacino inkasovali ze standardní situace, což zápas rozhodlo. Soupeři gratulujeme k výhře. Holky chválíme za nasazení a bojovnost, tentokrát nám chybělo více fotbalové kvality.

21.09.2024, 11:00 / 5. kolo, 1. liga WU18

Branky: 51. Šafářová, 51. Šafářová, 74. Němečková, 74. Němečková. ŽK: 0:3 (Šafářová, Němečková, Němečková). Rozhodčí: Löwe – , . Diváci: 90