MET Team logo
Team logo PCE

Přesvědčivá výhra U18 na Meteoru

Ve vloženém středečním kole jsme po přesvědčivém výkonu jasně zvítězili na Meteoru Praha.

Utkání hrané na umělé trávě za deštivého počasí jsme zvládli velmi dobře. Vydařil se nám první poločas, kdy jsme po pěkných akcích vstřelili tři branky. Domácí sice na začátku druhé půle snížili ze standardní situace, ale jinak naše obrana pracovala spolehlivě a žádnou další možnost ke skórování jsme Meteoru nepovolili. Naopak jsme odpověděli další vstřelenou brankou a další možnosti jsme ještě neproměnili. Utkání jsme s přehledem dovedli do vítězného konce. Kluky chválíme za výborně odehraný zápas.

14.09.2022, 10:00 / 18. kolo, ČLD U19

52. domácí - 4. a 30. Hoffman, 21. a 78. Šebek

0, hřiště Bedřichovská

• FK Meteor Praha

Sestava není k dispozici.

Šimon - Procházka, Divíšek, Rolenec, Kuja - Kameník, Záruba, Flaška (55. Macák) - Kraj (70. Máca), Hoffman (70. Borůvka), Kožený (20. Šebek)