FK Pardubice
MBB Team logo
2 0
(1:0)
Team logo PCE
U-16

U16 na úvod soutěže nestačila na Mladou Boleslav

Na výsledkově podařenou letní přípravu náš tým bohužel v prvním mistrovském utkání nenavázal, a tak si i přes zlepšený výkon ve 2.poločase odváží porážku o dvě branky.

Jan Ovčačík, trenér Pardubic: "Hned od prvního hvizdu bylo znát, jak těžké utkání nás v Mladé Boleslavi čeká. Soupeř na nás nastoupil s velmi důrazným herním stylem, který nám dělal ze začátku velké problémy. Naše hra postrála lehkost, rychlost a součinnost, což zapříčinilo spoustu ztrát, z kterých soupeř chodil do brejkových situací. V momentě, kdy jsme se dostali do slibně rozvíjející se příležitosti, akci jsme buď nevyřešili dobře, nebo si soupeř pomohl tvrdým faulem, což našim hráčům bohužel zamotávalo hlavu v soustředěnosti se na fotbal. Po několika varováních na konci poločasu soupeř udeřil, a tak se šlo do kabin za stavu 1:0 pro domácí. V 2.poločase se hra více otevřela, kdy soupeř ještě více spoléhal na rychlé brejkové situace. Prevážnou většinu hry jsme to tak byli my, kdo musel tvořit a hledat okénka v tvrdé obraně soupeře. Výsledkem naši hry bylo výrazné zlepšení a spousta gólových šancí, které jsme však i vzhledem k skvělému výkonu soupeřova brankáře dnes nedokázali využít. Na konci utkání své vítězství soupeř stvrdil druhou brankou ze standartní situace, a tak jsme bohužel na body nedosáhli. Pro nás je to však velmi cenná zkušenost do budoucna. Podobným způsobem se může prezentovat více týmu a je tak pouze na nás, abychom byli příště lépe připraveni."
Team logo Team logo

Detaily utkání

07.08.2022, 13:15 / 1. kolo, ČLD U17
 • Statistiky

  38. Kuhnel, 88. Honc

 • Diváci

  0, hřiště Akademie

 • FK Mladá Boleslav B

  Sestava není k dispozici.

 • FK Pardubice

  Hnát - Tareš (56. Urban) Skokan, Fejt (61. Kučera), Kosek (66. Nesládek) - Čáslavka, Zima, Vašek (56. Vrážel) - Dostál, Nekvinda (56. Nedvěd), Zelinger

Autor článku: Redakce

Sdílet článek