3 3
(2:1)
U-16

Bláznivá remíza s Meteorem Praha

Ve vloženém středečním utkání jsme přivítali Meteor Praha. Obě mužstva měla velmi blízko k vítězství, avšak nakonec se ze tří bodů neradoval ani jeden tým, když se v bláznivém utkání zrodila remíza 3:3.

Jan Ovčačík, trenér Pardubic: "Věděli jsme, že nás čeká fyzicky velmi náročné utkání s kvalitním soupeřem, což se hned od začátku potvrdilo. Po dvou nepohlídaných situacích jsme ve 14. minutě prohrávali o dvě branky. Nám se záhy podařilo snížit po soupeřově chybě a rychlé reakci Kučery na 2:1, což nám dodalo trochu entuziasmu a hra se více vyrovnala. Na začátku druhého poločasu jsme přežili velkou šanci soupeře, po které trefil břevno a my jsme se tak stále drželi na dostřel jediné branky. Tato manko jsme smazali v 68. minutě, kdy se nejrychleji zorientoval v situaci po odraženém míči Dostál a střelou na zadní tyč srovnal na 2:2. V tuto chvíli jsme měli jasně herně navrch a soupeře dostali pod tlak. Herní převahu jsme využili k otočení skóre, kdy se po ekvilibristickém zakončení prosadil Nesládek. Skvělé otočení skóre se nám bohužel nepodařilo udržet, kdy soupeř po naší chybě v defenzívě vyrovnal. V nastaveném čase jsme ještě přežili obrovskou šanci domácích, nicméně skóre už se nezměnilo. V konečném kontextu je remíza z mého pohledu spravedlivá a v žádném případě ztrátou. Meteor předvedl velmi dobrý výkon a ukázal, že z tohoto prostředí se body jen tak vozit nebudou."

14.09.2022, 12:15 / 18. kolo, ČLD U17