FK Pardubice
TAB Team logo
1 2
(1:0)
Team logo PCE
U-16

Šestnáctka nezvládla závěr utkání a podlehla doma Táborsku

Necelých 5 minut dělilo naši šestnáctku od vítězství proti Táborsku. I přes to nebere ani bod. Soupeř v závěru dvěma brankami otočil vývoj utkání a odváží si 3 cenné body po výsledku 1:2.

Jan Ovčačík, trenér Pardubic:"Dnes se nám bohužel nepovedlo navázat na víkendový výkon. I přes velkou snahu kluků se nám nedařilo fotbalově správně řešit herní situace. V 1. poločase jsme hráli bez postupné přípravy útoku, na základě čehož byla hra často nahoru - dolů. I přes to jsme měli několik slibných možností, kdy jsme mohli přidat druhou branku, což jsme nejvíce pocítili v závěru utkání. Ve 2. poločase jsme totiž naopak byli velmi rozvážní v zakládání útoku, kdy z nás nebyla cítít dravost vstřelit pojišťující branku. Soupeře jsme tak v jeho obranné fázi mockrát neprověřili, zatímco on nás i kvůli naší často nepřesné kombinaci několikrát výstražně varoval. Po několika zastřeleních se však v poslední pětiminutovce prosadil, a to hned dvakrát, čímž udělal tečku za středečním vloženým utkáním. Na fotbalu je nekrásnější to, že si nikdy nemůžete být jisti vítězstvím. Díky těmto emotivním momentům dělá tento sport fascinujícím. My jsme dnes pocítili toto kouzlo z opačného pohledu, kdy jsme tak ztratili utkání v úplném závěru, což je vždy velmi bolestivé. Úkolem teď bude nastavit hlavu a dívat se dopředu. Výhodou anglického týdne je to, že v neděli hrajeme ihned znova, čímž si chuť můžeme rychle zase spravit."
Team logo Team logo

Detaily utkání

19.04.2023, 13:15 / 35. kolo, ČLD U17
 • Statistiky

  24. Nedvěd - 86. Rataj, 89. Staněk

 • Diváci

  0,

 • FC MAS Táborsko

  Sestava není k dispozici.

 • FK Pardubice

  D. Pražák – Kosek, Fejt, T. Pražák, Doleček (60. Skokan) – Pešek (60. Koblížek) Bečička, Jůn – Nesládek (60. Urban), Nedvěd (70. Nekvinda, Tareš (60. Urban)

Autor článku: Redakce

Sdílet článek