FTA Team logo
Team logo PCE

Výhra U13 na hřišti FTA Praha

V 11. kole ČLŽ U13 jsme v kvalitním a náročném utkání zvítězili na hřišti soupeře.

S FTA Praha jsme odehráli velmi kvalitní a náročné utkání. Soupeři patřil vstup do zápasu a šel zaslouženě do vedení. Nám se podařilo vyrovnat hned z první šance a následně se naše hra zlepšila, díky tomu nám patřil konec první třetiny. Další průběh utkání byl vyrovnaný, ale nám se podařilo vstřelit o branku více. V závěru zápasu jsme díky bojovnosti nenechali soupeře vyrovnat. Hráčům patří pochvala za výkony a odhodlanost zvládnout utkání s vítězným koncem.

20.05.2023, 14:00 / 11. kolo, ČLŽ U13

Branky: Marek Jakub (Houdek Steve), Lugmayer Matěj, Jezdinský Filip (Houdek Steve), Marek Jakub (Valenta Filip, Jezdinský Filip)

50, Doubek

• Football Talent Academy

Sestava není k dispozici.

Frinta Tomáš, Bartoška Tom, Lugmayer Matěj, Valenta Filip, Lisý Sebastian, Šifra Šimon, Pečinka Patrik, Kaválek Jakub, Houdek Steve, Jezdinský Filip, Marek Jakub

Autor článku: <I>jméno neznámé</I>