0 0
(0:0)
Team logo DUK

V utkání proti Dukle diváci gól neviděli

Pardubický tým má za sebou další přípravné utkání a ani tentokrát se svěřencům trenéra Krejčího nepodařilo soupeře porazit. Před solidní návštěvou v Semíně skončilo utkání bezbrankovým výsledkem 0:0.

Podle očekávání pardubičtí trenéři dali šanci širšímu kádru hráčů a už v první půli společně vyběhli na trávník oba Brazilci: Bernardo Rosa i Leandro Jabá. Úvod utkání nabídl aktivitu Dukly, jejíž hráči hýřili pohybem a v 6. minutě dokonce Hrubeš nastřelil břevno. Pardubice ale vyrovnaly hru a ze středu hřiště rozjížděly akce, kterým ale chybělo přesnější zakončení. Ve 26. minutě Leandro Jabá protáhl brankáře Šťovíčka, ale gólem tato příležitost neskončila.

Sestava pro druhou půli nabídla také nová jména. Premiéru měl Dominik Janošek, který má svolení Viktorie Plzeň se s naším týmem připravovat, a v poslední dvacetiminutovce také odchovanec Tomáš Hrnčíř. Ani ve druhém poločasu se diváci branky nedočkali, přestože pardubický tým byl aktivnější. Nakonec si hráči oddechli, když Dukla v závěru neproměnila jednu zajímavou příležitost.

Pardubický tým čekají v příštím týdnu dvě přípravná utkání. V úterý nastoupí v rakouském Grazu proti Galatasaray Istanbul, v sobotu v předligové generálce proti Vlašimi.

16.07.2022, 17:00 / 0. kolo, Přátelská utkání

bez branek. Rozhodčí: Starý – Vodrážka, Novák.