3 1
(2:1)
Team logo ZIV

Ve středeční přípravě jsme porazili Živanice

Na ohrazenické umělce nastoupil pardubický tým k přípravnému utkání proti třetiligovému celku Živanic a zvítězil 3:1. Hrálo se za umělého osvětlení a v průběhu fyzicky náročného soustředění, které pardubický tým absolvuje v nedaleké Dříteči.

Trenéři poslali do boje sestavu, skládající se z velké části z mladších hráčů, přičemž do druhého poločasu složení týmu notně obměnili. Celou porci 90 minut tak absolvovali jen Tecl a Kostka, naopak někteří hráči do utkání nezasáhli.

Pardubice se gólově prosadily hned v úvodu, kdy po faulu gólmana na Limu, sám faulovaný penaltu proměnil - 1:0. Živanice se nevzdaly, dokázaly v průběhu prvního poločasu vyrovnat, kdy se po centru hlavou prosadil Vobejda. Před koncem první půle se ale domácím vrátilo vedení, na 2:1 je poslal do vedení Šimek.

Druhý poločas nabídl jediný gól, který padl z kopačky Mareše, který upravil skóre na konečných 3:1.

Další utkání čeká pardubický tým v sobotu, kdy na hřišti č. 2 v areálu na Vinici hostí lídra 2. ligy FC Viagem Příbram.

11.01.2022, 16:00 / 0. kolo, Přátelská utkání

7. Lima z pen., 41. Šimek, 53. Mareš - 19. Vobejda. Rozhodčí: Kvaček z Chrudimi (Klír, Robovský).