(1:0)
Team logo JBB
Muži B

V souboji rezerv výhra nad Jabloncem

V rámci druhého kola třetí ligy přivítala Pod Vinicí pardubická rezerva tu jabloneckou. Jednalo o souboj kvalitních celků a i tak celý zápas vypadal. Domácí ale hráli výborně dozadu a vstřelili dva góly, takže si připsali cenné tři body.

Úvod zápasu vyšel domácím, kdy hned ve druhé minutě hlavičkoval těsně vedle Lima. V osmé minutě pak domácí zahrávali rohový kop, na který si nejvýše naskočil Řehák a hlavou otevřel skóre - 1:0. Další pokusy druhým gólem neskončily a v závěru poločasu přebrali hosté herní převahu, ale gólman Šmíd odolával. Obraz hry ve druhé půli byl podobný, kdy hosté hráli o vyrovnání a domácí celek dobře bránil těsné vedení. V závěru pak hosté chybu v rozehrávce a brejk dvojice Stýblo - Nana skončil penaltovým zákrokem Vošáhlíka na Nanu. A právě faulovaný hráč pokutový kop bezpečně proměnil - 2:0. Pardubická juniorka si tak po minulé remíze v Zápech, připsala první výhru v sezoně.

14.08.2022, 10:15 / 2. kolo, ČFL - skupina B

Fakta - Branky: 8. Řehák, 85. Nana z pen. ŽK: 1:0. Rozhodčí: Jansa z Ústí nad Orlicí (Bednář, Beneš). Delegát: Vaniš z Holic. Diváků: 110.