(0:0)
Team logo HKB
Muži B

Derby rezerv bez branek

Třetiligové východočeské derby rezerv se odehrálo v nedělním dopoledni Pod Vinicí. Slušná divácká návštěva se ovšem branky nedočkala, ačkoliv příležitosti na to byly. Zajímavé utkání tak skončilo bezbrankovou remízou.

První velkou šanci měl již v páté minutě Kurka, který byl na konci kombinační akce domácích, ale gólmana Čábelku zblízka nepřekonal. Na druhé straně měl největší šanci první půle Hájek, ale jeho nebezpečnou hlavičku vyškrábl Šmíd. Jinak se hrálo převážně mezi vápny a moc šancí k vidění nebylo. Hradecký celek hrál hodně defenzivně a jeho hlavní taktikou bylo hlavně neinkasovat. Pardubickým se překonávat hradecký val nedařilo, takže když v nastavení z pravé strany posadil míč jen na břevno Jarkovský, bylo jasné, že diváci branku neuvidí.

22.08.2022, 10:15 / 4. kolo, ČFL - skupina B

ŽK: 1:0. Rozhodčí: Hlaváček ze Štěchovic (Rychtár, Schmeiser). Delegát: Tasch z Kolína.