FK Pardubice
PLB Team logo
3 4
(2:1)
Team logo PCE
U-16

U16 po přestřelce v Plzni bere cenné vítězství

Šestnáctka v letošní sezóně absolvovala celkově páté utkání s Viktorii Plzeň, které opět potvrdilo trend těchto týmů, že pokud hrají spolu, padá spoustu branek. V nedělním odpoledne bylo šťastnější Pardubické mužstvo, které v samotném závěru utkání předvedlo skvělý obrat a zvítězilo.

Jan Ovčačík (trenér FK Pardubice): Hned úvod utkání naznačil, že tempo hry bude stejně vysoké, jako předešlá vzájemná utkání obou týmů. Oba celky vyrukovaly s vysokým presinkem a rychlým přechodem směrem nahoru. I z tohoto důvodu se hra přelévala z jedné strany na druhou se spoustou brankových příležitostí. Náš tým byl nakonec šťastnější, a to díky dvou pozdním brankám v závěru utkání. Některé pasáže utkání jsme však mohli z našeho pohledu zvládnout lépe, a to zejména co se týče kontroly hry a držení míče. I přes to si velmi ceníme odhodlání a chuti, jak si celý tým šel za vítězstvím v utkání.
Team logo Team logo

Detaily utkání

07.05.2023, 14:45 / 29. kolo, ČLD U17
 • Statistiky

  30. 45. 61. Novák Adam - 8. Urban Tomáš (pen.), 58. Nedvěd Patrik, 83. 89. Nekvinda Tomáš

 • Diváci

  100, TJ Sokol Raková

 • FC Viktoria Plzeň B

  Sestava není k dispozici.

 • FK Pardubice

  D. Pražák - Kučera, T. Pražák (61. Skokan), Fejt, Tareš (46. Kosek) - Koblížek (61. Pešek), Paták, Bečička - Urban (61. Nesládek), Nedvěd, Zelinger (46. Nekvinda)

Autor článku: Redakce

Sdílet článek