PCE Team logo
Team logo CBB

Dorost U16 zvítězil proti Českým Budějovicím

Nedělní teplé odpoledne nabídlo duel naší šestnáctky s hosty z Českých Budějovic. Jediným šťastným střelcem utkání byl domácí Koblížek, který vstřelil dvě branky.

Ovčačík, Bačo, Řezníček (Trenéři FK Pardubice): Dnes se střetla dvě mužstva, jejichž cílem je hrát kombinační fotbal. Díky tomu jsme tak mohli vidět plno akcí na hranici míry rizika ve všech prostorách hřiště. I přes několik chybiček si velmi ceníme snahy tyto situace řešit, jelikož se pořád bavíme o výchově mladých hráčů. Postupným procesem chceme tuto herní činnost společně s hrou bez míče a kvalitou technických dovedností zlepšovat, jelikož se bavíme o základu úspěšné herní kombinace. Velkým pozitivem je znovu zapracování kluků do zápasovém procesu po dlouhých zraněních.

28.05.2023, 14:15 / 32. kolo, ČLD U17

Branky: 28. a 68. Koblížek

40, UMT Ohrazenice

Hnát - Tareš (58. Kučera), Skokan, Fejt, Kosek (58. T. Pražák) - Čáslavka (75. Zima), Pešek, Koblížek (75. Vašek) - Urban (58. Nekvinda), Nedvěd, Nesládek

• SK Dynamo České Budějovice B

Sestava není k dispozici.