4 3
(2:3)
U-16

U16 v závěrečném utkání sezóny padla na Žižkově

V posledním hracím kole naší šestnáctce nestačil ani dvoubrankový náskok na půdě Viktorie Žižkov k zisku bodů. Po nepovedeném 2. poločase si tak odváží z Prahy prohru.

Ovčačík, Bačo, Řezníček (Trenéři FK Pardubice): Dnes se opět ukázalo, jak je nastavení hlavy důležité. Utkání se pro nás i přes první inkasovanou branku vyvíjelo dobře, kdy jsme byli aktivní a dostávali soupeře pod tlak. V rozmezí 25. a 28. minuty jsme vstřelili 3 branky, které dodaly naší hře větší klid. Bohužel jsme v závěru 1. poločasu "do kabiny" inkasovali branku na 2:3, která naprosto obrátila celý průběh střetnutí. My jsme se místo stále sebevědomého a odhodlaného výkonu psychicky stáhli do ústranní a na hřišti se vytratili. Soupeř naopak ožil a vložil veškerou svoji energii a entuziasmus do posledního poločasu sezóny. Díky své bojovnosti nakonec v závěru zaslouženě vstřelil 2 branky a zvítězil, za což mu gratulujeme.

11.06.2023, 12:15 / 34. kolo, ČLD U17

Branky: 21. Novotný Tomáš, 45. Tureček Jan, 80. Marek Josef, 85. Maštera Filip - 25. Skokan Filip, 26. a 28. Nedvěd Patrik