CID Team logo
Team logo PCE

Výhra s RMSK Cidlina

Přinášíme Vám hodnocení nedělního zápasu v Kobylicích.

Do utkání jsme vstoupili dobře, byli jsme sebevědomí, jistí na míči a úspěšní v zakončení, jen nám opět trochu dělalo problém využít hřiště v celé jeho šíři. Do druhé části jsme, asi pod dojmem sedmigólového vedení, vstoupili poněkud vlažně což by se nemělo stávat za žádného stavu. A byli jsme soupeřem potrestáni dvěma vstřelenými brankami. Ve třetí třetině jsme opět zlepšili pohyb bez míče a díky tomu se nám i lépe dařily kombinační akce. Ač nám ke konci zápasu už trochu vázla koncovka došli jsme si zaslouženě k dalšímu vítězství s nepříjemně hrajícím soupeřem.

26.03.2023, 10:00 / 3. kolo, ČLŽ U12

Branky: 4x Svoboda Adam, 2x Žampach Jakub, Levai Jan, Čížek Radek, Petr Daniel, Bohuněk Lukáš, Valach Kamil, Valach Lukáš.

100, hřiště Spartak Kobylice

• RMSK Cidlina Nový Bydžov

Sestava není k dispozici.

Chábera Jakub, Wawrzacz Lukáš, Peška Adam, Zerzán Vojtěch, Valach Kamil, Hruška Vít, Petr Daniel, Levai Jan, Valach Lukáš, Bohuněk Lukáš, Žampach Jakub, Svoboda Adam, Čížek Radek