Team logo FTA
U-12

Domácí výhra s FTA Praha

Přinášíme Vám hodnocení víkendového utkání proti FTA Praha.

Utkání by se dle našeho výkonu na hřišti dalo rozdělit na dvě části: první třetinu a zbylé dvě. V první třetině jsme podali asi nejhorší výkon v této sezóně, ač jsme ji 3:1 vyhráli. Byli jsme pomalí, vše nám trvalo příliš dlouho, nedostupovali jsme hráče soupeře, chyběla nabídka téměř od všech hráčů a soupeř cítil šanci uhrát velmi slušný výsledek. Za stavu 3:1 ještě náš gólman chytil penaltu. O první přestávce jme si k našemu výkonu v klidu něco řekli a hráči to uchopili za správný konec. Začali jsme být aktivní, přímočaří, nabízeli jsme se, dobře jsme dostupovali hráče a vytvořili si spoustu gólových šancí. Utkání už se potom odehrávalo v naší režii ale první třetina by pro nás měla být dostatečným ponaučením, že takto hrát fotbal zkrátka nelze.

01.04.2023, 10:00 / 4. kolo, ČLŽ U12

6x Svoboda Adam, 4x Čížek Radek, 2x Žampach Jakub, 2x Kmoníček Matyáš, Kubeš Filip