FTA Team logo
Team logo PCE

Výhra s pražskou FTA

V dnešním utkání jsme zavítali do Doubku na utkání s FTA Praha, po dobrém výkonu jsme zaslouženě zvítězili.

V dnešním utkání jsme měli opět slabší začátek, soupeř byl velmi silný na míči a my jsme k němu pozdě přistupovali. Až vedení soupeře 2:0 nás správně nabudilo a od té doby jsme byli jasně lepším týmem a začali jsme hrát tak jak bychom si představovali. Byli jsme aktivní, chtělo se nám běhat, dobře jsme soupeře dostupovali, dařila se nám výstavba hry, presink i akce z křídelních prostorů. Kromě prvních patnácti minut pochvala pro všechny hráče za hezky odehraný zápas.

20.05.2023, 14:00 / 11. kolo, ČLŽ U12

Branky: 5x Bohuněk Lukáš, 3x Pávek Jakub, 2x Svoboda Adam, Levai Jan, Pospíšil Tobiáš, Petr Daniel, Kmoníček Matyáš

30, hřiště Doubek

• Football Talent Academy

Sestava není k dispozici.

• Fotbalový klub Pardubice a.s.

Chábera Jakub, Hruška Vít, Valach Kamil, Peška Adam, Kubeš Filip, Pávek Jakub, Levai Jan, Petr Daniel, Žampach Jakub, Kmoníček Matyáš, Pospíšil Tobiáš, Svoboda Adam, Bohuněk Lukáš

Autor článku: <I>jméno neznámé</I>