4 2
(2:1)
U-16

Dorost U16 podlehl v dohrávce Teplicím

Ve středu dohrával dorost U16 mistrovské utkání v Teplicích, kde bohužel podlehl místním týmu 2:4. Obě branky pardubického týmu vstřelil Nedvěd.

Jan Ovčačík (trenér FK Pardubice): Do utkání jsme bohužel nevstoupili dobře, kdy jsme hned ve 4. minutě nepokryli standardní situaci soupeře, což náš tým trošku opařilo. Po zbytek poločasu jsme bohužel nebyli ve své kůži, kdy nám chyběl pohyb bez míče a herní odvaha. Soupeř tak byl nebezpečnější a zcela zaslouženě vedl. Ve 2.poločase se naše hra výrazně zlepšila, kde jsme začali být více dominantní na míči a donutili soupeře se zatáhnout na vlastní polovinu. Bohužel v momentě nejlepší pasáže utkání jsme paradoxně inkasovali rozhodující branku. Po této situaci přišel další útlum, po kterém se hra opticky vyrovnala a my jsme si už další brankovou šanci nevytvořili. Výsledek je pro nás poučením, že pokud se chceme zlepšovat a v budoucnu se vypořádávat s těžkými situacemi, je potřeba se jím postavit čelem. Pokud se jim naopak budeme vyhýbat, budou pro nás vždy složité pro vyřešení.

24.05.2023, 13:15 / 36. kolo, ČLD U17

Branky: 4. Kulhánek, 16. Senft, 69 Přenosil, 84. Tvrdík - 14. Nedvěd, 48. Nedvěd. Rozhodčí: Šimeček - Baum, Plzák.