2 1
(1:1)
Team logo PCB

Těsná porážka rezervy v Brozanech

V 9. kole České fotbalové ligy sk. B zajížděla pardubická rezerva do Brozan nad Ohří. I když šli hosté do vedení, tak domácí do poločasu vyrovnali a pět minut před koncem rozhodli o své těsné výhře 2:1.

První branku vstřelili pardubičtí v 16. minutě, kdy se po trestném kopu Nováka prosadil hlavou Hrnčíř - 0:1. Vyrovnání se zrodilo ve 37. minutě, kdy se po centrovaném míči z pravé strany prosadil hlavou Šup - 1:1. Na těžkém terénu se i nadále hrál otevřený zápas, ale pět minut před koncem byli šťastnější domácí. To centrovaný míč z kopačky Strady z levé strany prošel bez jakékoliv teče až do branky - 2:1. V závěru utkání již domácí těsnou výhru taktickým způsobem ubránili.

Pavel Němeček, trenér Pardubic B: "Z naší strany jsme měli v tomto zápase minimálně urvat bod. První poločas byl z naší strany herně velmi dobrý. Zaslouženě jsme se dostali do vedení a je jen škoda, že Kuba Štichauer neproměnil tutovou šanci. Následně na to jsme totiž obdrželi branku. Ve druhém poločase jsme působili bázlivě a nedostali jsme se do souvislého herního děje. Závěr jsme pak nezvládli takticky v poli a soupeř nás potrestal."

02.10.2022, 16:00 / 9. kolo, ČFL - skupina B

Branky: 37. Šup, 85. Strada - 16. Hrnčíř. Bez karet. Rozhodčí: Melničuk z Plesné (Coufal, Pachtová). Delegát: Bobek ze Žitenic.