MBB Team logo
Team logo PCB
Muži B

Vysoká prohra rezervy v Mladé Boleslavi

V páteční předehrávce 11. kola třetí ligy zajížděla pardubická rezerva do Mladé Boleslavi, kde se na Městském stadionu utkala s domácím béčkem, které pro tento zápas posílil Marek Matějovský.

První půlhodina zápasu byla herně vyrovnaná, s mnoha nepřesnostmi na obou stranách a bez větších šancí. Až ve 34. minutě Matějovský vyslal pasem do šance Stránského, kterého nedovoleně zastavil Řehák a byla z toho penalta. Tu s přehledem proměnil Vojta - 1:0. Hned šest minut po pauze znovu Řehák zfauloval ve vápně Maška a domácí měli výhodu druhé penalty. Tu sice Volšík Maškovi vyrazil, ale dorážka stejného hráče již byla gólová - 2:0. Za dalších šest minut se po rohu přesnou střelou prosadil znovu Mašek a bylo prakticky rozhodnuto - 3:0. V 71. minutě se po dalším rohu Bolky prosadil hlavou Rulc a uzavřel skóre na konečných 4:0.

Pavel Němeček, trenér Pardubic B: „V sestavě Boleslavi se pro tento zápas objevilo pár zajímavých jmen a na hře soupeře to bylo znát. První poločas jsme herně obstáli, ale bohužel jsme soupeři darovali penaltu, kterou proměnil. Ve druhém poločase jsme již jednoznačně tahali za kratší konec. K tomu soupeř kopal druhou penaltu, kterou proměnil a pro nás již to bylo velmi těžký. Kluci se snažili, ale dnes jsme prostě zaslouženě prohráli.“

14.10.2022, 15:00 / 11. kolo, ČFL - skupina B

Branky: 34. Vojta z pen., 51. a 57. Mašek, 71. Rulc. ŽK: 0:1. Rozhodčí: Vojáček z Prahy (Severýn, Nejedlo). Delegát: Mazánek ze Semil.

105, Městský stadion Mladá Boleslav

• FK Mladá Boleslav B

Mikulec - Vlk, Coňk, Rulc - Novotný (64. Leitl), Matějovský (79. Snížek), König, Vostřel - Dufek (64. Vlček), Stránský (46. Mašek), Vojta (75. Slabyhoud).

• FK Pardubice B

Volšík - Svoboda (75. Stýblo), Řehák, Hrnčíř, Kurka (61. Koukola) - Jarkovský, Dostál (61. Šimek) - Halász, Štichauer (84. Miláček), Sedláček - Červenka.