KOL Team logo
Team logo PCB
Muži B

Další prohra rezervy se zrodila v Kolíně

V sobotním dopoledni zajížděla pardubická rezerva do Kolína. S předním celkem soutěže sehrála vyrovnané utkání, které rozhodla branka domácích z úvodu zápasu. Naopak trápení pardubických hráčů v koncovce pokračovalo i v tomto zápase.

Rozhodující moment zápasu přišel již v 10. minutě, kdy po ztrátě míče Červenky před vápnem Kolína, domácí podnikli rychlou akci po pravé straně a následný centr přetavil střelou z první do šibenice Sodoma - 1:0. Následný boj na těžkém terénu již další branku, když zejména ve druhé půli měli hosté několik příležitostí minimálně k vyrovnání, ale sedmnáctiletého gólmana Fejfara se jim překonat nepodařilo.

Pavel Němeček, trenér Pardubic B: „Opět jsme sehráli další utkání, kde jsme ztratili minimálně bod. Pro náš mladý tým je to určitě škoda, protože každý bod nám zvedá sebevědomí. V úvodu jsme mohli jít do vedení a místo toho soupeři darujeme branku, kdy špatně řešíme protiútok soupeře. Ve druhém poločase pak soupeře mačkáme, ale opravdu pořádnou šanci si vytvoříme až v samotném závěru. Více se musíme tlačit do pokutového území a častěji ohrozit branku soupeře.“

05.11.2022, 10:30 / 14. kolo, ČFL - skupina B

Branky: 10. Sodoma. ŽK: 5:3. Rozhodčí: Havel z České Lípy (Šťastný, Zoufalý). Delegát: Šedivý z HK.

170, stadion Kolín

• SK Sparta Kolín

Fejfar – Štancl, Hakl, Veselý, Breda, Vondráček (K), Sodoma, Čapek, Fotr, Milec, Soběslav.

• FK Pardubice B

Šmíd - Halász, Svoboda, Hanč, Kurka - Dostál, Štichauer (65. Hrnčíř) - Nana, Šimek, Lima (65. Chvěja) - Červenka (72. Miláček).